Caspia Smart Home

Smart Home Caspia


Domov podle vašich požadavků, které se časem měníJe Smart Home jen laciná skládačka z čínských komponent koupených v eshopu?

Říkáte si o čem je vlastně chytrý dům, přeci stačí koupit v supermarketu chytrá zařízení, jako žárovky, vysavače a o zbytek se postará váš chytrý telefon. Jak telefony od Apple, tak telefony s operačním systémem Android od Google mají možnost řídit všechna rozličná smart zařízení. Jedná se o velmi častý omyl. Smart Home není jen o propojení zařízení v domě. Jedná se o srdce domu jako celku.

Takže odpověď zní ne, Smart Home není jen skládačka levných čínských gadgetů. Korektní Smart Home ožíváme již nad projektem domu, od začátku stavby je myšleno na budoucnost, budoucí rozšiřování a i když je náš systém drátový (TODO odkaz), tak umožňuje budoucí změny a rozšíření, kouzlo je ve správném rozvržení a chytře řešeném rozvaděči. Smart Home je komplexní technonlogie, která musí mít dlouholetou životnost a hlavně dlouholetou podporu. I takoví renomovaní výrobci, jako je Philips a jejich výrobky HUE mají krátkou podporu. Jedná se pouze o spotřební zboží, u kterého výrobce počítá s tím, že se často mění a kupuje nový.

Většina českých Smart Home firem jsou přeprodejci

Určitě jste narazili na desítky českých firem, které se honosí tím, že jsou výrobcem Smart Home řešení. Bohužel se jedná pouze o přeprodejce rozličných systémů od evropských, nebo světových (Čína, USA, ...) výrobců. Náš systém vyvíjíme přes 10 let a vyrábíme v česku jak software, tak hardware. Umíme pružně reagovat na rychle se měnící trh. Naši zákazníci proto přímo ovlivňují další vývoj celého systému a nejsme tak závislí na Čínských, nebo Amerických specifikách, o normách už ani nemluvě.

Smart Home vám musí vyhovovat

Nechcete unifikované řešení, kterému se budete muset přizpůsobit, chcete individuální nastavení přímo pro vás, protože každý člověk má rozdílné požadavky

Úspora monitorinem domu a technologií

Veškeré údaje, které v domě nastanou jsou pečlivě monitorovány a lokálně ukládany doma. Pro optimalizaci chodu domu je celá historie dat velmi cenná.

Osobní přístup

Každý člověk je originál, má jiné požadavky na Smart Home. Navíc se požadavky na dům v čase mění, například máte malé děti, pak vyrostou.

Spolehlivost

Unikátní systém Caspia není centrální, tedy nemá jeden bod, který když se porouchá, přestane fungovat vše. Každý prvek má svoji logiku a ví, co má dělat. Mezi klasické centrální systémy patří například Control4, Crestron a Loxone.

Soukromí

Veškeré informace o domu zůstávají v domě, žádná data se neukládají do cloudu na externí servery.

Drátové nebo bezdrátové řešení?

Optimální je hybridní řešení. Důležitý základ drátově a další rozšížení i bezdrátově. Mezi bezdrátové řešení patří například ZigBee a doporučujeme výrobky Philips HUE a Ikea Home Smart.

Komfort a podpora

Nemusíte se o svůj dům starat, postaráme se o něj my. Celý systém je možné kompletně nastavovat vzdáleně, není třeba k vůli každé změně jezdit k zákazníkovi.


Kontaktujte nás