Caspia Smart Home

Chytrý dům Caspia


Méně úkonů v domě, více času pro životŠetříme čas

Moderní domy jsou plné technologií, vyžadují neustálé akce. Náš systém všechny tyto akce zná a vykonává je za Vás.

Opravdu chytrý dům

Každý si může pod pojmem chytrý dům představit různé věci. Například chytré zásuvky, chytrá světla a další nádoby chytrosti.Všechny je máte ovládané z telefonu, ale přesto roztříštěné. Náš systém je jiný, integruje všechny okolní systémy do jednoho celku. Máme otevřený systém, nesvazují nás politiky velkých výrobních korporací.

Instalace je jednoduchá a rychlá

Pokud již máte elektro projekt, my do něj zaneseme změny, což nemá vliv na stavební povolení. Samotná instalace na stavbě trvá u běžného domu 2 dny.

Odložené rozhodování

Všichni víme, že při stavbě musíte učinit tisíce rozhodnutí. Náš systém Vás mnoha rozhodnutí zbaví. Můžete si vše kolem scén a ovládání domu v klidu rozmyslet až po stavbě, kdy v domě bydlíte.


Mýty o chytrých domech
Nebo si přečtěte články z našeho blogu

Jak Smart Home změnil můj život: Příběh z první ruky

 

Od roku 2011, kdy jsem začal používat v našem domě systém Caspia, jsem prošel neuvěřitelnou cestou. Během třinácti let jsem získal nejen praktické zkušenosti, ale i hluboký vhled do toho, co Smart Home opravdu znamená a jak může obohatit náš každodenní život.

Co je nový Smart Home protokol Matter?

 

Za poslední roky zažívá trh Smart Home obrovský rozvoj a už neexistuje domácí zařízení, které by nebylo „Smart“. Bylo jen otázkou času, kdy se velcí výrobci dohodnou a navrhnou společný standard. Tím standardem je Matter.

Úspory energie pomocí Smart Home

 

V současné energetické krizi je častou otázkou, jak ušetřit energie. Je možné uspořit s využitím Smart Home? A jak vlastně? Na všechny otázky se pokusím odpovědět v tomto článku.

Všechny články