Caspia Smart Home
Proč všechno, stačí řídit jen něco?

Proč všechno, stačí řídit jen něco?


Spousta potenciálních zákazníků se mě ptá, proč ovládat všechno v domě, vždyť stačí něco, například jen topení.



Vtip je v tom, že celek dává smysl a vše souvisí se vším.

Začneme tím topením. Když chci smysluplně řídit topení, tak nutně potřebuji měřit teplotu v každé místnosti, ideálně na dvou místech a získat tak prostorovou teplotu. Naše prvky, které jsou ve vypínačích, lze rozšiřovat o čidla dle libosti, takže měření teploty lze spojit s vypínačem a tím získám ovládání vypínače "zdarma". Podobné je to i s ovládáním žaluzií, pokud už mám v místnosti jeden náš prvek, tak na něj můžu navěsit i další tlačítka pro ovládání žaluzií.

Caspia Home iPhone

Dá se říct, že náš systém je jako taková skládačka. Když už mám po domě rozmístěné Caspia datové kabely, je možné kdykoliv systém rozšířit a doplnit. Nikdo teď neví, jaké budou trendy za 10 let. A mít v domě na všech místech chytrý kabel se vždy hodí. I bezdrátové systémy je nutné napájet a výměna baterek řekněme v 50 prvcích v domě nebude zrovna záživná činnost.


Další otázky a odpovědi