Caspia Smart Home

(obsazená) Hledáme chytrého Vue.js vývojáře, který bude vyvíjet aplikace pro chytré řízení domů!

Už tě nebaví vytvářet formulářové aplikace? Rád by ses podílel na vývoji aplikace pro chytré řízení domů, kde je kladený velký důraz na uživatelskou zkušenost? To jsi ten pravý pro nás! Jsme český výrobce SW a HW pro chytré řízení domů CaspiaTech a používáme nejmodernější technologie a přístupy. Naší hodnotou je svoboda. Dostaneš se hned do centra dění, tvoje práce bude hned vidět.


13. 9. 2019

Co tě čeká?

Potřebujeme pomoct s božím uživatelským rozhraním. Backend u nás běží na Pythonu a API je klasické websocket REST. Ty budeš psát nad API frontend pomocí Vue.js (konkrétně framework Quasar) a grafiku v SVG.

Co by jsi měl mít?

Chuť učit se novým věcem, zapálení pro nové technologie 🚀, nadšení do práce. Zkušenosti s programováním Vue.js, JavaScript, HTML, CSS na dobré úrovni.

Co ti nabízíme?

Kromě platu i práci na zajímavém projektu, pokud už tě nebaví psát formulářové webové stránky, informační systémy a podobnou nudu, pojď se k nám realizovat. Možnost práce z domova je samozřejmostí 🌍. Děláme věci správně, žádné šolíchání aby to bylo. A mimochodem, všichni, kdo u nás pracují, mají doma chytré řízení 🏠

Napiš mi na bucek@caspiatech.cz, těším se 🌸

Mirek Buček

zakladatel a majitel CaspiaTech

Tak nějak vypadá naše současné UI a chce dotáhnout…

Všechny pracovní pozice